Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz Bocsek #1296 üzenetére

    Ez beidegződés.

    Régen valóban ezt kellett tenni, de ezek az akksik már mások! Nem kell kisütni őket, a használati utasítás is egyértelműen erre utal, érdemes elolvasni. Ráadásul ha első két-három alkalommal 16 órát töltöd, akkor hogyan fog kiderülni mondjuk 3 nap alatt, ha valami probléma van vele?

    Mert bár nem kötelező visszavenni, de még vannak kereskedők, akik a 3 napos cserét továbbra is biztosítják. Kereskedőként meg nyugodt szívvel ajánlom az alábbit: az elállás jogáról szóló kormányrendelet értelmében a távol lévők között létrejövő szerződéseknél (ld. online rendelés, csomagküldés) a vásárló az átvételtől számított 8 napon belül elállhat MINDEN INDOKLÁS nélkül a szerződéstől, magyarán visszaadhatja a terméket akár pixelhiba esetén is.... (Mivel nem kell indokolni semmit....)

    Ez a kormányrendelet a személyes bolti átvételre és az áruházi vásárlásokra nem vonatkozik!
    Részletesen: http://www.professional.hu/media/userfiles/9.pdf [link]

    Én nem sütöttem ki, ugyanúgy megy az akksi, az élettartam meg úgyis attól függ, hogy mennyit használod akksiról és mennyit töltőről, szóval az meg kiszámíthatatlan.

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák