Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz aznem #21101 üzenetére

    Köszi! :R
    Ah, az indiai utak elengedhetetlen kellékei, az "autók" (autóriksák, ritkán tuktuk, amit nem tartom kizártnak, hogy a dudálásról kaptak :U ). Annál a képnél az indiai utak káoszát akartam érzékeltetni, mondjuk az igazi hosszabb záridővel (stabival) lett volna, na meg a belsőt vakuval megvilágítani, de mivel rosszallóan vette a fotózást, inkább nem forszíroztam a dolgot. Az volt az első utam helyi riksával, de biztos megyek még párszor este is, remélem valamelyikkel majd meg tudom beszélni.
    Most már lassan mindennel utaztam itt: repülő, távolsági vonat, távolsági busz, helyközi vonat, helyközi busz, városi tömegközlekedős busz, terepjáró-taxi, sima taxi, kocsi, autóriksa, motor, robogó... Lesz még pár vonatos-buszos kép, amikor már kisebb volt a tömeg és lehetett fényképezni; valamint néhány pályaudvaros.
    Tegnap megjártam az Ellora-barlangokat, szerintem idén kb én lehetek az első turista, aki az összeset megnézte, 1-34 + a Ganesha-barlangok fent a (most épp kiszáradt) pataknál, ahova már út se vezet, csak ösvény :)) A 6-os nyitásra mentem oda, a 6-os zárásig egy fél órás evés-ivás szüneten kívül szinte meg sem álltam. Utána az éjszakai buszt végigaludtam, a dudálás, zötykölődés és szűk hely ellenére is.

    Diwali alatt nem tervezek utazni, akkor maradok a városban, majd portrézok is egy kicsit - remélem az őket fotózáshoz is úgy viszonyulnak majd, mint a fiatalabbak (~30-ig) a velem szelfizéshez: főleg vidéken lépten-nyomon kérnek, hogy szelfizzek velük, a hétvégén simán megvolt napi 40-60 ember. Mióta itt vagyok, már több száz, ha nem ezer képen szereplek :D

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák