Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    válasz szazbolha #41557 üzenetére

    Műhelyem van, ahol elfér bármilyen megoldás. Nem gyakran lenne ilyen fotózás, szóval fixre biztos nem építenék hozzá semmit.

    Külön, erre a célra nincs világítási megoldásom. Van a fent is írt kis lámpám, rahedli ledszalagom is, meg persze a műhely is jól be van világítva, nem stúdió szinten :D

    Ha pedig már kérdezek:
    Régóta akarok már egy slidert is. Az épített zöldfalainkhoz és kertjeinkhez, hogy szép lassú, egyenletes mozgással jó videókat tudjak készíteni ezekről. Gimbalnál nem tudok szép sima felvételt készíteni :(
    Mi az ami erre ajánlott? Gondolom egy Manfrotto Magic Carpet Pro a legjobb megoldás, de ennyit biztos nem költenék rá :D
    Esetleg a sima változata, de ott ugye kézzel kell tolni, kérdéses mennyire lehet azt simán.
    Mi más van megfizethető áron? Szintén csak ritkán kellene, de akkor nagyon sokat adna számomra.

    Cashback-hez: én is vásároltam már fotoerdhardtól és kaptam visszatérítést - sigma volt akkor épp a vásárolt objektívem. Ráadásul azt még cégesre is vettem, az sem volt gond.

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák