Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz kovsol #40989 üzenetére

    Nyilván egzakt véleményem akkor lehetne ha kipróbálnám. Valószínűleg kifordítva lenne odatapasztva a hátára, mivel sokat komponálok lcd-n. Általában mert sokkal jobban látom a környezetet, na most ha ki van hajtva akkor pont kitakarja a látómezőm nagy részét a kamerával együtt.
    Nem voltam bent a főnöknél, de ÁFA-mentesen 540-ből kijönne az A7IV hamozott akciókkal, ami azért némileg csábító. De valahogy nincs meg az a kell nekem érzésem az A7III-ra a jóáron felül. A7RIV-t találtam 800k-ért alig használtat még 1 év garival, kijelzőben, EVF-ben jobb, ott a 60MP ami a fixeim miatt igen jól jön kroppolhatóságot tekintve (nincs zoom és nem is igen vágyom rá).

    Bevallom ami kicsit vágyam az A7CR. Igen, tudom annak is kihajtós a kijelzője, de villám, modern gép, 60MP, van 26MP RAW amit gyakran használnék, markolattal pont jónak tűnik a magassága a 35 1.2-höz, szemben az összes nagyvázon pont nem tudom kisujjam letámasztani (A7III-on erre kiváló az X1EM). Ha meg leveszem a markolatot van egy relatíve pici szaladgálós gép, akár 20 1.8-al, akár 35 f2.8-al. Ha meg tilt kijelzőt raktak volna rá...

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • Taci

    addikt

    válasz kovsol #40989 üzenetére

    Egyetértek, az A9III-ban lévő az ultimate megoldás, az A7IV néha idegesítő, ahogy írod is, a legkisebb függőleges döntésnél is már ki kell hajtogatni oldalra. Ettől számomra még a régi (nálam A6400) megoldása is jobb volt. Na de ez legyen a legkevesebb, ez csak olyan nájsztuhev lenne. :)

Új hozzászólás Aktív témák