Új hozzászólás Aktív témák

  • syIex

    veterán

    Kis beszámoló az A7C-ről így két hét használat után.
    Szóval ugye nagyon sokáig töprengtem, hogy mi is legyen és az A7IV volt sokáig a befutó, de lecsúsztam az akciókról szóval le kellett tegyek róla így maradt az A7III és az A7C. Mind a kettőnek nőtt az ára az elmúlt egy hónapban amíg végül egy ismerőstől tudtam megvenni eléggé jó áron egy újszerű (3k expo) gépet még három év garanciával. Vettem hozzá egy Sigma 28-70-et és azóta próbálgatom magam és a gépet egyaránt. Az eVF valóban nagyon kicsi, de nekem nem is az a "zavaró", hanem hogy oldalt van és nem középen. Azt hittem ez tetszeni fog, de mégsem jön annyira be úgyhogy inkább a kis LCD-t használom nem pedig azt. Az, hogy nincs rajta sok gomb nem zavar, mert be tudtam állítani mindent, hogy kéznél legyen és a kompakt méret kimondottan tetszik. Nagyon könnyű és kényelmes is a gép szóval ez nagy plusz pont az eVF-es mínusz után. Féltem ugye az egy slotos SD kártya végett, de mivel utána járva is a dolgoknak nagyon-nagyon ritkán hibásodnak meg ezért annyira nem para számomra főleg, hogy egyelőre magamnak fotózok és nem munkára, de azért van plusz egy kártya nálam mindig, hogyha ne adja Isten valami probléma lenne. :D
    Tovább barátkozunk, de szerintem egy darabig maradni fog a kicsike és majd az A7IV-re lesz csak ugrás a későbbiekben. :))
    Következő vétel (valószínűleg a napokban) egy Sony f1.8 35mm lesz, de nem a GM verzió. :B

    The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Új hozzászólás Aktív témák