Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    Köszönöm mindenkinek a segítséget. Ez a fórum nagyon hasznos volt. Többször is végig mentem rajta célzott keresésekkel.

    Végül nagyon olcsón vettem egy NEX-F3-at.
    Tudom meglepő döntés, de ebben a gépben minden benne van/volt már amit akartam kivéve a kereső. Ok, a tárcsa hiánya kicsit zavar, de a gyengéjét próbálom erényként értékelni: 99%-ban A módot használok.
    Kb 60.000-80.000 Ft-tal többért kaphattam volna a6000-et, ami a másik jelöltem volt.
    Ha valakit érdekel leírom miért pont ezeket és hogy kb. 2 nap alatt miért jutottam erre a döntésre.

    Az első 1 órás ismerkedés után úgy gondolom remek másodgép lesz. Vagy csak simán játszó gép lesz.
    Lehet beteges dolog, de örömmel tölt el, hogy szinte minden kedvenc objektívemet rá tudom tenni.

    Újabb meglepő fordulat: Bp-i boltban találtam manuális EOS/NEX adaptert. Persze ezzel nem működnek az EOS objektívek, viszont elég volt egyetlen NEX adapter és a korábbi canon adaptereimmel minden rámegy,
    (a Nikon/EOS-t valakinek kölcsönadhattam, mert nem találom, de majd az is meglesz......)

Új hozzászólás Aktív témák