Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Makaveli86

    újonc

    Üdv mindenkinek!
    A segítségeteket szeretném kérni!Tv vásárlás előtt állok és 2 típuson vacillálok már egy ideje!
    Az egyik a Sony KDL50W829 /250 ezer/ a másik pedig a konkurens Samsung UE48H6500 /200ezer/ készüléke!
    Nagyjából tisztába vagyok a 2 készülék pozitív és negatív tulajdonságaival, bár élőbe még nem teszteltem őket!Első sorban PS4 és Blu-ray lejátszására használnám, így tudom egyből azt javasolnátok, hogy a Sony lesz a nekem megfelelő!Ott az Input lag a 24p True Cinema stb...Én is így voltam ezzel amíg nem olvasgattam 1-2 negatív dolgot a Sony-ról! :Y
    Azt tudom, hogy a SMART része jóval gyengébb /lassabb/ mint a Samsungé és a 3D-s képességei is gyengébbek ha minden igaz! Ahogy hallottam nem tudja a Sony az 1080p-s felvételeket 3D-ben vissza adni normálisan a Samuval ellentétben! :( :O :F
    Amikre kíváncsi lennék és most főleg azoknak a válaszának örülnék akik rendelkeznek ilyen készülékkel és személyes tapasztalatuk van róla?!

    1. Hogy boldogul nagy felbontású (1080p) anyagokkal külső merevlemezről ill. a Smart részénél a Youtube rendesen használható (játssza probléma mentesen az FHD filmeket és videókat)?!
    2. Milyen a net kapcsolata mondjuk Wifin keresztül?!Valahol olvastam, hogy nem a legjobb... -_-
    3. Milyen a 3D-je (Hogy adja vissza mondjuk az FHD filmeket)?!
    4. A 3D konvertálás amúgy mire utal?!Csak tv adásokra vagy esetleg külső forrásból is áttud konvertálni 3D-re?!

    Főleg ezekre a dolgokra lennék kíváncsi, hogy végre pontot tegyek a tv vásárlás végére!Előre is köszönöm a válaszokat! :R

  • Makaveli86

    újonc

    válasz Balázzs #10158 üzenetére

    Üdv!
    Köszönöm a gyors válaszodat!Hogy őszinte legyek ez a 3D-s dolog ismét kicsit eltántorított! :W Kezdek több negatívumot találni a Sony-ban mint a Samsungban! :Y Bár tudom, hogy egy tévénél a fő szempont a kép minősége!Ebben szinte biztos vagyok, hogy a Sony jobb!!De igazából a többibe szerintem a Samsung jobbnak tűnik!A smart rendszere maga a tv gyorsasága /quad core proci/ az egész kezelhetősége (smart touch távkapcs.) A 3D hatása és minősége, ahogy utána néztem a beépített lejátszója is jobb!Kompatibilisebb a telefonokkal is stb...Ezek amiket nagyjából tudok a videók és az olvasottak alapján!Személyes tapasztalatom nincs, még nem próbáltam, teszteltem egyiket sem!Úgy gondolom ha a Sony meg is nyerne valamivel, az maga a kép minősége lenne!A Samsung meg talán az összes többivel....!De ez jövőhéten kiderül, elmegyek megnézem mind kettőt élőbe!Még egyszer köszi a választ...;)

  • Makaveli86

    újonc

    válasz krx21 #10168 üzenetére

    Szia!Tudnál 1-2 példát írni, hogy te mért a Sony-t választanád?!A kép minőségén kívül van valami más is amiért így döntenél?!Előre is köszi a választ! ;)

Új hozzászólás Aktív témák