Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Joshi #50336 üzenetére

    Miért értetlenkedsz? Szerinted mindenkinek ugyanúgy kell használni valamit mint ahogy te teszed? Ha nem írható az ssd- akkor hogyan használnád? Hogyan akarsz rá pl hálózaton másolni ha nem írható?
    Mi van ha olyan tartalmat akarunk másolni az ssd-re ami nem elérhető csak úgy ha felmásoljuk?
    Másrészt ki mondta hogy NAS-ként lenne használva? Hol olvastál ilyet, ne sarkíts.
    Tudsz választ a kérdésemre? Ha igen akkor megköszönöm. Ha nem akkor szerintem ne azt firtassuk kinek milyenek a tv-zési és egyéb szokásai, az nem ennek a topiknak a témája.
    Másrészt szerinted a Sony support erre mit mondana? Ha olyan készségesek minek ez a topik? Minden kérdést nekik kellene feltenni, nem ide beírni szerintem.
    Egyszerűen nem értem hogy mostanában bármilyen kérdést feltesz az ember és ha nincs válasz mindig jön valaki aki megpróbál valami mást javasolni, rákérdezni miért nem mást csinál az ember, vagy ki akar oktatni ahelyett hogy továbblépne ha nem tud segíteni. :(

    icemad: mivel másoltál és milyen mappában? Ja és milyen rendszer van a tv-n? Android 7 alatt ez is működött, a 8-as óta szívok az ssd-vel. Már eltávolítottam a felvétel beállítást, és ígysem működik.

Új hozzászólás Aktív témák