Új hozzászólás Aktív témák

  • Gigicuci

    senior tag

    Bár valószínűleg nem sok embert érdekel de lecseréltem a 49 XH95-öt az 55 XH95-re és megállapítom, hogy sokkal jobb TV. :)

    Az a +200-300 nit fényerő nagyon jót tett neki a kisebbhez képest. Kicsit szoknom kellett, de természetesen már ezt is max-on használom. :DDD :P

    A széles betekintő réteg bár elvileg csökkenti a kontrasztot, nekem a fekete mégis jobbnak tűnik a mint a réteg nélküli 49-en mert ott a betekintési szög annyira keskeny volt, hogy hamar elkezdett szürkülni a kép ha nem ültél pont középen. Itt is forgatom kicsit a TV-t ha kiülök az oldalsó kanapéra de sokkal kevésbé szürkül. Ráadásul, amitől nagyon féltem, a rainbow tükröződés a pontszerű fényforrások esetében (pl. spot lámpa) se durva. A hang is jelentős fejlődésen ment keresztül. A tükröződésmentesítő réteg, bár koránstem annyira hatékony mint a Samsung megoldása, de egész jól szolgált a megemelt fényerővel együtt.

    A 49 is nagyon jó tv-volt, de az 55 egyenesen kiváló. Azt hiszem nem fogok más márkával többet kísérletezni.

Új hozzászólás Aktív témák