Új hozzászólás Aktív témák

  • Unlimited

    aktív tag

    válasz hjtz4t3wrseg #48849 üzenetére

    Nyilván, méretben nagyobb. De egyrészt nem szánok rá akkora összeget, mert, ha igen, akkor vagy venném az 55ből a xf9005 tipust 100hz VA panellal, teljes led háttérvilágítással. Képminőségben sokkal jobb tv. Most per pill 20.000 drágábban. De ez sem így van, mert akkor várnék pár hónapot és egy lg oled lenne belőle. 3-400.000 forintot már nem adnak egy olyan technológiáért, ami soha nem lesz jó mozgókép megjelenítésére. Maga a technológia már akkor alkalmatlan volt rá, mikor megalkották. Csak kellett valami a gazdaságtalanul gyártható plazma helyett, amin sokkal nagyobb a kasza. Az lett az LCD. Ez egy öszvér megoldás, ami soha nem lesz jó, bármit is csiszolnak rajta. Az meg, hogy árulnak 5-6-700.000 lcd tv-t, nálam egyenesen a nevetséges kategória egy hasonló árú oled mellett. Ez a IPS, VA, 100HZ, milyen a feketéje, csak addig fonros, amig a mediaba próbálgatja valaki, ahol van 30 tv egymás mellett. Amint haza viszed, már nincs mellette más, így nagy megelégedéssel fogod használni, hogy megvetted azt, amit a pénztárcád enged, azon belül a legjobb képe van. Illetve ott elveszti az értelmét ez a mediás tesztelgetés, amit mellé raksz egy oled tvt. Amire azt mindtad, hogy na, ez igen, ez a legjobb, ott szerte is foszlott. Rájössz, hogy az über lcd fekete, az inkább még is szürke, hogy IPS, vagy VA, 1500 a kontraszt, vagy 5000, EDGE led, vagy Back Full Array tök mindegy. Bocs, kicsit hosszúra sikeredett. Mielőtt kapok a fejemre, én meggyőzni, vitát indítani nem akarok senkit, senkivel. De ez tény. Ennek tükrében, mivel nem adok egy kisebb vagyont, fél-egy millió forintot egy tvért, így meg kell találnom ami nekem az ár-érték arányban megfelelő. Ez nekem még az "emészthető" 200.000 forint. Max.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák