Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz valeno #48269 üzenetére

    Neked is az imént említett SONY 40WE660/665 készüléket tudom javasolni. :K (Márkaboltból... akár 5 év garanciával)

    - Ilyen méretben nincsen jelentősége a 4K felbontásnak; ám ha mindenképpen a modern "belbecs" fontos számodra, akkor a Panasonic 40GX830e; amennyiben lesz ismét készleten a Media Markt-ban.

    A webáruházukban ugyanis (a 20. szülinapi akciós árnak köszönhetően nem csoda) elfogyott.

    Egyébként színpalettában és felszereltségben többet ad, de nem vagyok abban biztos, hogy jobb minőségű panelt kapott, mint a SONY. Az egy tényleg kiválóan sikerült példány lett.

    A VA panelnek köszönhetően mindkettő kifejezetten jó választás filmekhez. A többiről már írtam a WE660 kapcsán.

    - Amennyiben pedig egyik sem szimpatikus, akkor jó szívvel még a pénzedért elérhető a lehető legmagasabb számozású LG televíziót ajánlom.
    Az IPS panel előnye, hogy ha a konyhából, messzebbről nézi, valószínűleg többet lát belőle, mint a VA paneles készülékeken.
    (Bár nem tudom, hogy a "háttértévézésnél" van-e értelme a szaturáció romlásának problémáját felhozni... Szvsz néha-néha a konyhából rápillantva kb. tök mindegy, milyen a készülék. A lényeg az, amikor direkt azt nézi, a szobájából.)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák