Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    Sziasztok!

    Lefolyt némi víz a vén Dunán, amióta legutóbb írtam ide, és olvastam a témát. Sajnos az elmúlt ~1 évben nem volt lehetőségem készülékeket tesztelni sem; közben kijött az XG sorozat is...

    Ezért tisztelettel a segítségeteket kérem!

    --> Maximum 43 colos méretben 200.000 forint körüli áron van olyan készüléke a SONY-nak, amit általános felhasználásra viszonylag nyugodt szívvel ajánlhat az ember?

    Két fontos kritérium van:
    - Az elérhető legjobb képminőség
    - Bluetooth kapcsolat (ilyen kapcsolatot igénylő hallókészülékhez muszáj; hallássérült nézőnek)

    - Gyorsan megnéztem a Media Markt, a SONY Központi Szalon és a SONCITY kínálatát a szóba jöhető modellek kapcsán.

    A kínálatból én kapásból a 40WE660-as modellt javasolnám. Ismerem jól; korrekt kis alsó-közép kategóriás darab, még a SONY jobbik VA paneljével szerelve. Szép kontrasztos képpel, jó színekkel.

    De nincsen benne Bluetooth. :(

    - Maradnak a 40-43 colos FX és XG modellek, ha jól sejtem. IPS panelek, zömmel 60 Hz, viszont a 8-as szériától Triluminos panel...

    - A Panasonic kínálatából sikerült korrekt, jó IPS paneles készüléket ajánlanom anno.

    - Mi a helyzet ezekkel? Az XG8xxx sorozat jól sikerült? (Az XF8577 és XG8396 nagyon szimpatikus a 120 Hz-es panel, illetve elektronika miatt. Hiszen manapság az alsó- és közép-kategóriában már az is "ritka, mint a fehér holló".)

    Köszönöm a javaslatokat, véleményeket előre is!

    Üdv: Piftuka

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák