Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz PoLizei #49 üzenetére

    Akkor te törd le azt az ajtót! :DDD
    (de ám szerintem ha szétszeded - leszedhető azaz ajtó simán... csak egy műanyag pöcök tartja... (SJ3000 WiFi esetén így volt)

    (#50) Flashback
    Nagyjából hasonló következtetéseket vontam le én is...
    +SJ4000-nek élőképes LCD-je van, míg a SONY-nak csak monokróm "beállításos képernyője"
    (ám a SJ4000 is távirányítható... mármint a WiFi-s változata ugyebár)

    A legjobb megoldás, ha van mind2! :D (SJ4000 WiFi-d és SONY AS20-as is)
    Ám remélhetőleg ezen 2 pro érveket egyesíti az SJ5000 PLUS (ugyebár az Ambarella chip és így a magas FPS lassítások... mivel az SJ4000 kiváló képminőségét folytatja... csupán az SJ4000-ből hiányzó magas fps-t pótolja)

    ám a SONY esetén plusz érv nekem csak a magas fps... a 5-10fokkal nagyobb látószög nem izgat, hogy most 170 vagy 175-180fokos... a képkészítés se feltétlen... ez mégis csak egy sportKAMERA

    plusz érv az SJ4000-hez: LCD és sok kiegészítő mely "GoPro kompatibilis"

    Szerintem ha sikerül kerítenem egy 30E-t "ezen hobbimra még pluszba", akkor beugrok az egyik apróhirdetésre... SONY ügyileg... vagy megvárom míg valaki megunja... és még olcsóbban túl akar adni rajta!
    Ez a sportkamera tipikusan olyan, amit van aki csak "hirtelen felindulásból vesz meg"... és max 1x használja ki egy nyaraláskor... tengerpart vízalatti felvételek vagy téli síelés... a másik kategória, aki valóban kihasználja a képességeit neki... pl. aki rendszeresen extrém sportol - síel - snowboardozik - motorozik...

    Ám tényleg jó ötlet volt külön topikot nyitni a SONY sportkamerának, mert az SJ4000 topikjába nagyon szétoffoltuk / offoltátok, az olcsó sportkamera témába meg azért nem illik, mert a tesco-s 22,5E-s ár csak alkalmi akció volt, az amúgy 60E-s kamera... így nem állja meg a helyét, hogy "olcsó"... 100$-os kamera!

    SJ4000: http://prohardver.hu/tema/sj4000_fullhd_action_cam/friss.html
    Olcsó sportkamerák: http://prohardver.hu/tema/olcso_sportkamerak_gopro_alternativak/friss.html

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák