Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Pompi #374 üzenetére

    Maradjunk annyiban, bármi amit utólagosan szoftveresen kell mókolni az minőségromláshoz vezet!
    És tény, hogy az SJ4000 képe élesebb, viszont bárki - bármit mond, ezt szoftveresen a gép élesíti, nem maga hardver tudja, mivel tényleg néha már túl éles! És sokaknak az jön le, hogy az SJ4000 jobb, mert élesebb, ami nem feltétlen igaz... igább csak a hozzáértetlen szemeknek "jobbnak tűnik" normál kültéri fényeknél... az SJ40000 beltéri WB kezelése csapni való, de szerencsére ez az SJ5000 esetén már javítva van! (mondom mindezt SJ4000-esek tulajaként)

    Így én szerintem inkább az sj5000-hez érdemes hasonlítani a SONY AS20-at (bár tudjuk, hogy a legtöbbünknek csak sj4000-e van még, mivel ezzel kezdődött az egész GoPro Clone sportkam hype)

    De amúgy hidd el egy Carl Zeiss lencse jobb, mint holmi SJCAM-é amúgy... és utólag felsharpenezheted a SONY képét, ha ennyire ez fáj...

    Egyébként nekem most sikerült beszerezni az SJ5000 WiFi és SJ5000 WiFi PLUS verzióját, így ha van külön kérés, hogy mit - mivel és hogy hasonlítsak össze, csak íron nyugodtan és ahogy van időm megcsinálom!
    (szal van SJ4000 - SJCAM SJ4000 - SJCAM SJ4000 WiFi - SJCAM SJ5000 WiFi - SJCAM SJ5000 WiFi PLUS - SONY AS20 kézben)

    Persze itt afórumban elvileg Pompi - Attila? - nemdan is rendelkezik jópár modellel (bár most nemvagyok képbe kinek-milyen van / milye maradt meg végül, nálam ezek most egy jóideig fixen lesznek és várhatóan nem kerülnek eladásra)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák