Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vil59

    tag

    válasz bringasisti #15338 üzenetére

    Mikor még semmit sem konyítottam a favóhoz,bementem a közelben egy apró autósboltba,gyertyát kerestem bele.(D17yc)
    Azt mondta,ilyet nem ismer, de 1 óra múlva itt lesz, meghozatja,ami kiváltja amazt. Örűltem neki,azt mondta, jó minőségű .Mielött betettem volna,átnéztem,összehasonlítottam a régivel.
    Akkor vettem észre,hogy a gy.hézag 0,9 volt és a menetes része valamennyivel hosszabbra nyúlt. Szerencsére vita nélkül visszavette,de erősen vissza kellett fogni az érzelmeimet...
    Már régóta a Brisk van benne,de tartalékban ott figyel az NGK BP6efs.
    Gyári ajánlással.
    Köszönöm múltkori segítséged,gy.elosztó röpsúlyvisszahúzó rugó ügyben. Kicseréltem a repedtet egy lágy másikra. A külső akasztási tüskéjét kicsit ki kellett hajlítani,mert az új rugó hosszabb volt.De így is megvan itt az a kb. 1mm.-es szabad mozgása a rugónak.Vagyis csak az egyik van feszített állapotban. Most így, álló helyzetből hírtelen indulva megcsikordúl a gumi,mivel ilyenkor mindkét röpsúlyt csak az előfeszített engedi nyitni,a másik rugóereje nem szól bele.Tehát elindulás pillanatától, pár méter megtételéig megkapja azt az egy-két fokot még mínuszba, amivel most így öröm az elindulás...
    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák