Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuszito

    senior tag

    válasz ricshard444 #41 üzenetére

    Ez relatív.
    Én az élvezetet kapom érte, valamint az 5 pontot körönként. Ez inkább a szimuátor élvezetét adja. (megjegyzem zárójalben, hogy ha fizetsz, és veszel kocsit, akkor indulhatsz olyan versenyen, ahol az első 30 helyezett 5 dollárt kap.)
    De felmerül egy kérdés bennem. Mit kezdenél a pontokkal?
    Ha viszont dollárt kapnál, akkor mi lenne az élvezet, hogy 3 nap alatt megvennél mindent?
    Segíts, mert nem értelek. Kapsz pontot minden levezetett körért. Mi kell még? Ha kitologatnának, akkor meg nem kapnál semmit? Nem értem, hogy hogyan képzelted el a dolgot. Szerintem ez így nagyon fair, hogy akárhanyadik vagy, akkor is kapsz pontot.
    (itt is megjegyezném, hogy volt már olyan is, hogy az első kanyarban megsérült az autóm, esélyem elszállt az első helyre, és szépen elengedtem a mezőnyt, de nem léptem ki, hanem végig mentem. Igaz volt hátrányom, de a pontokat bezsebeltem). Szerintem nagyon jó a rendszer, bár az 5 pont kicsit kevésnek tűnik. 40 óra folyamatos játék szükséges ahhoz, hogy meg tudjam venni a legdrágább autót (6120Cr ha jól emléxem. Ebben nincs benne az új Veyron)

    Nem bántásból írtam, hanem puszta értelmetlenségemből adódóan, mert nem értem milyen pont elégítene ki.
    Maximális tisztelettel.:gyuszito :R

    [ Szerkesztve ]

    Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

Új hozzászólás Aktív témák