Új hozzászólás Aktív témák

  • tutuhawer

    őstag

    válasz gyuszito #193 üzenetére

    Az érdekelt, hogy van-e élet a 100 fölött és milyen... Nem szar dolog, ha jól megyek, bizonyítom, hogy jó vagyok, másfajta ellenfeleket kaphatok.
    Amúgy a skillpont csökken, ha bénázunk. Ez egy marha titkos mérési rendszer, ami a hotlap és quick race-t is méri, nem árult el róla sokat a kisfőnök, és ahogy a fokozatokat váltod, azt is nézi. Az admin kommentálta, hogy hiába futott egy jobb időt, saját rekordot, balfasz volt egy szektorban, és csökkent a skill. Nekem is csökkent, pedig nem bénáztam, ez nem is kérdés... :)) Mondanom se kell, aki előttem van, automatikusan csaló, aki mögöttem, az noob, ez a standard :C :DDD

    Kérdésem mindig van, olvasgattam ma este is kicsit a fórumot, jó kérdéseket tettek fel, pl:
    - szeretnének több autós futamokat, amikben pl GT2-es gépek bármelyike mehet
    -nem csak egy 15 fős versenyhétvégét, hanem akár egy 15-30. helyezettnek is szerveznének, majd még tanulmányozzák a statisztikákat

    NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Új hozzászólás Aktív témák