Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alien_

    őstag

    válasz glacious #590 üzenetére

    Köszi a választ, igazad volt, így picit zökkenőmentesebben ment lvl5-ös íj/kétkezes/tűz -zel : ) Nem rossz ez így, de azért picit gyengébb a karim, mint az előző, csak ott kb 5 dologra fejlesztettem egyszerre, azért kezdtem újat. Evlieg akkor most 7es gappel nyomom, de több sp -t nem áldozok lvl14-ig. Nagyon durva, hogy megugrottak az exp pontjaim, amiokor elosztottam azt a pár sp-t! Iszonyúan látványos volt a különbség (mondjuk lvl11 -ig előtte egy szemet se raktam sehova).

    (#589) LOTR:
    Ez nagyon érdekelne, mert igazából az íj közelharcban nem jó, viszont a lándzsával meg csak mérgelődhetek az íjászok miatt, hogy mindenkit leszednek előlem: )
    Inkább éri meg két forsz egy fegyver, mint mint két fegyver egy forsz? Mi a különbség pontban?

    Iszonyúan jó kis játék ez a SRO, nem is értem, miért ilyen underground itthon (legalábbis nincs vele kiplakátolva egyik online magazin sem). Uljára a Diablo2 -vel játszottam, ami rpg volt, de ez most visszahozott valamit : )) Aztán majd a Hellgate: London...hajjajj : ) A Fallou3 is picit megsűrgethetné magát, mert sztem még mindig a fallout minden idők legjobb rpg sorozata!

    Swarm is coming.

Új hozzászólás Aktív témák