Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz alien_ #592 üzenetére

    az hogy mennyi xp/sp-t kapsz az csak attól függ, hogy mennyi a karaktered szintje és a legmagasabb masteryd szintjének különbsége (ugye ez a gap), tehát:

    -ha van egy 10es karid és hozzá egy 10es kard mastery kifejlesztve (a többi mastery ennél alacsonyabb, vagy egyenlő szintű), akkor 0 a gap, legtöbb xpt kapsz, legkevesebb spt

    -ha 1es a kard masteryd és 10es a karid (9-es gap), akkor a legkevesebb xpt kapod és a legtöbb spt

    a többi ''gap szint'' 1 és 9 között arányosan elosztva működik, silkroad.uw.hun van is egy jó táblázat, hogy mekkora gap mennyi spt ad a különböző szinteken

    ha neked az íj tetszik menjél azzal, csak az a baj vele, hogy rengeteg nyílvessző kell hozzá 3-4-5 ezer db is akár, sok helyet elvesz az inventoryban, viszont leggyorsabban lehet vele fejlődi, mert ugye nem kell annyit mászkálni
    kétkezest nem próbáltam fejleszteni, nekem a kard+pajzs tetszik a legjobban

    2 fegyvert semmiképpen ne fejlesz, mert egyszerre úgysem használod őket -ellenben a varázslatokkal- váltogatni meg felesleges, korábban leírtam miért
    ha sokat akarsz farmolni, ezt szerintem 16os szinten tedd íjjal, 9es gappal, (később lesz olyan küldetés ami visszafejleszti a skilleket, és visszaadja némi pénzért az elhasznált spid 80át, tehát ha nem tetszik az íj, és váltani akarsz, akkor jóformán semmit nem vesztettél azzal, hogy kifejlesztetted) összeszedsz annyi spt hogy elég legyen a fegyvere meg 2 varázslatra, vagy akár mind a 3ra is, de annyi képességet tuti nem lehet megtanulni

    tűz a legerősebb
    villám az többet is sebez egyszerre
    jég meg fagyaszt
    ami neked tetszik azokat válaszd ki

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák