Aktív témák

  • mileston3

    csendes tag

    Sziasztok!
    Hozzáértő fórumozótársak segítségét, ötleteit, tippjeit várom köszönettel.

    Mielőtt bármibe belekezdenék, a 2 éves gépem főbb alkatrészei:

    Alaplap: MSI FM2-A85XA-G43
    Processzor: AMD Athlon X4 740X (4 mag, 3,2GHz/mag)
    RAM: Corsair XMS3 1600MHz 2x2GB
    VGA: Sapphire R7 260X OC (1050MHz core clock, 2GB GDDR5, 128bit)

    Egyebek: win7 64bit, 1TB WD Sata3 vinyó, 500W Chieftec Smart Series táp, Sharkoon Vaya ház, Arctic Freezer 7 CPU-hűtő, ASUS VS247 monitor)

    Nemrég felraktam az MSI Afterburnert, de egyelőre nem használom, gondoltam előbb megkérdezem az ebben jártasabbak véleményét, hogy érdemes-e használni. Főleg hogy magán az AMD programon belül is van lehetőség arra hogy az órajellel, power limittel játsszak.
    Aki behatóbban ismeri az MSI BIOS-ok felépítését és a különféle beállítások használatát, kérem az is írjon, hogy mit érdemes beállítani ahhoz, hogy a gépemet ne is nyírjam ki rövid határidőn belül, de a lehető legjobb teljesítményt hozhassam ki belőle.
    Mivel folyamatosan 1080p-n használom a monitort, azért észreveszem, hogy sokszor az élsimítással vannak gondok, vagy videókban látok hasonló "hibákat". Emellett érdekelne, hogy tudtok-e részletes, már kész beállításokról szóló cikkeket, leírásokat főleg a videokarihoz. Egy ismerősöm mondta, hogy van kimondottan egy oldal, ahol ilyen van, de ott az én karimra nem találtam olyat.

    Bármilyen szoftveres, hardveres segítséget szívesen várok, köszönöm előre is, mindenki írjon akinek van némi hozzáfűznivalója!

  • CoolMan

    MODERÁTOR

    válasz mileston3 #1 üzenetére

    Üdv!

    Kérdezd meg a Tuning, kezdőknek, szájbarágósan topicban.

    Legközelebb kérlek, ne nyiss feleslegesen új topicot, hanem használd a keresőt.

    Ezt zártam.

Aktív témák