Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz tpeter77 #1490 üzenetére

    Hmm.. mint mondottam, nincs tapasztalatom eBay-en vásárolt termék garanciáztatásában, de volt már olyan, hogy Gyártóval vettem fel a kapcsolatot és úgy gariban javították az adott eszközt, de az más eset, mert volt számla meg minden róla... :K

    Tudom még ajánlani az eBay topik , vagy Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás - valahol biztos van olyan fórumtárs aki tud ebben segíteni neked, sok szerencsét ! ;)

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • #48613632

    törölt tag

    válasz tpeter77 #1490 üzenetére

    Írja pedig. Egyszer a "Terms Of Sale" résznél:

    "We provide lifetime warranty for flash memory. Please contact local manufacture maintenance center for repair if it stops working. Or, you can choose to send the item back to us for repair; we will send a replacement to you immediately."

    Ezen belül, 14 napon belül, kérdés nélkül visszaveszik.
    Ez utóbbi ugye eleve reménytelken, a hosszú postai idő miatt. Általában azt szokták mondani, hogy ha gariztatni akarsz, ne Kínából rendelj. De ettől lehetnek eltérő esetek.

    Többnyire korrekten kezelik a DOA garanciát (Dead On Arrival) de egy pár dolláros bizbasszal nem hiszem, hogy gyakorlatias lenne megkeresni őket, mondjuk másfél év után.
    Tudd be, hogy ez ennyi volt. Ha csak nincs külön szerződés, amin szerepel gyári szám, vagy egyedi azonosító, akkor felejtős a hosszú távú garancia.
    Ráadásul, még akkor is vissza kell postáznod, ami a Te sarad. Az ebay policy-je szerint, a csomag az aláírásig a Te felelősséged. Visszaút esetén természetesen. Ha nincs signature, a csomag sem érkezett meg. (Ugyanúgy persze te is letagadhatod, hogy nem kaptad meg, de ezt egy párszor eljátszátok, és az lesz a vége, hogy megszünteti a magyarországra postázás lehetőségét)

Új hozzászólás Aktív témák