Új hozzászólás Aktív témák

  • qwertly

    addikt

    Halli mindenkinek nagyon megköszöném ha valaki segitene nekem :),az a gondom,hogy a rendszer winyot kicseréltem :) volt 1 60GB és betettem 250GB winyot ami sata.A telepitö cd-be belle integráltam az alaplap sata driverét igy flopi nélkül tudtam telepitenni.Telepités alat t a másik winyónak a tápcsatiját lehúztam.Edig minden rendbe volt de amikor elinditottam a windowst az ora mellet megjelet 1 ikon,hogy hardver biztonságal eltávolitható és ez a megformázott sata winyó amin az op.van. :Y Mintha 1 pendrive volna.És az Alkoholt sem tudom használni mert kirja hogy nem kompatibilis a driver :O.Kérdés,hogy valami jelentösége van anak,hogy a sata winyónál hova teszem a jampereket mert a pata winyónál ugy tettem ahogy volt az eredetiben,de a satánál mások a jumberek úgy-hogy nem váltosztattam rajta ugy tettem be ahogy a boltba megvettem itt van a gond vagy hol :F.A másik kérdésem a flopi mindig világit a lámbálya mert ott is cseréltem a vezetéket 1 hengeresre deha forditva csatlakoztattom akor mindig világit?Bocsi a sok írásért de nem tudtam rövidebben irni.

Új hozzászólás Aktív témák