Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz HSM #253 üzenetére

    Hát nekem a HD4870 mindenre elég volt 2 éve 512MB RAM-mal, csak DX11-korszak fogta meg. Crysisnak sem kell fullHD-be 1GB+ RAM. GTA4 meg direkt szar ilyen szempontból, nem azért, mert a tech. nem tette volna lehetővé a gyorsabb futást.

    BMW001: Akkor OK. X58-nál sajna lassabb uncore/QPI mellett a RAM-ok is lassabban mentek.

    Erdei88: Hol minősítettelek? :F Elég "saját" tapasztalatot olvastam GTX460 topicban, Látod, te is azt igazolod, amit mondtam: Levetted a grafikát, és máris közölted, hogy csak 50%-ban terhelődtek a kártyák (miközben magad írod, hogy már csupán 4XAA mellett 80% volt a terhelésük). Egyszerű tény, hogy magas szinten játszható DX11 grafikához kevés a GTX460 (adott esetben még SLI-vel is), ez rengeteg játékban előjött. Ez a kártya így sikerült, nem lehet vele mit kezdeni. Kb. mint a HD5850 alatti ATI-k: tudják a DX11-et, csak kihasználni nem lehet velük, mert játszhatatlan lesz minden. A kihasználatlanságot tehát pont nem az okozza, hogy túl erősek lennének, és emiatt terhelődnének 50% alatt. A hardveresen kevésbé igényes játékok meg megint csak nem fogják leterhelni, ezért kell tudnia (nem elég a szándék) az embernek, mire vesz CF-t/SLI-t. És akkor te még jól jártál, mert én anno 3870CF-rel alig pár játékban tapasztaltam gyorsulást, annyira vacak volt a támogatottsága.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák