Új hozzászólás Aktív témák

  • AirBooms

    addikt

    válasz ATtIs_80 #2392 üzenetére

    Igen, ezt a HWMonitort én is letöltöttem, de 4,2 GHz-en ez is csak 1,056 V-ot ír ki terhelés alatt a procinak, holott 1,25V-ot állítottam be biosban. Amúgy bármennyit beállíthatok, 0-tól 1,99-ig (most csak írtam valamit) mindig ugyanannyit mutat a HWMonitor, a CPUZ, az Aida64. Igen, a 12 V-ra nagy hülyeséget ír a HWMonitor, de pl asszem az 5V-ra valami -4 V-ot írnak.
    Másoknak van efféle tapasztalata? Esetleg nem UD3-as kollégák is megírhatnák, náluk rendben vannak-e ezek a feszültségek

    Amúgy én javaslatra és már a 1.57.1-es CPU-Z-t töltöttem le, mert valaki azt javasolta, hogy ez már jól mutatja a procifeszt. SB-nél. Hát nem mutatja jól...

    Źşë' : ha neked jól esik, érezd magad hülyén. Ezt nem befolyásolhatom, parancsba sem adhatom, Arra is csak kérhetlek, hogy legközelebb ne csak flegmán belinkelj egy már rég elfeledett (vagy igen, véletlenül szem elöl tévesztett) hsz-t pláne olyan szövegkörnyezetbe (más témák sűrűjébe), hanem tiszteld meg a többi fórumozót, így engem is, hogy legalább annyi kommentet hozzáteszel, hogy mi bánatot kezdjek vele! Akkor nem fogunk felslegesen ennyit vitázni. Amúgy világbéke! ;) :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák