Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz #82471168 #19881 üzenetére

    Csak Nalad :K
    Viszont jelenleg asszem kenytelen leszek visszabadasitani az aszony wave-jet, mert veszelyben az eletem :Y
    Random (de 60%-os valoszinüseggel) eccercsak eldobja a mobilnetet hazon kivül es csak restart segit, ami ugye rögvest le is nyel kb 30%-ot az akksibol :W
    Ez különösen idegesitö, mert p. fel napig ra se nez a telora es öt nem erik el, mikor meg akar valamit nem erti miert nem lehet. Nem nöknek valo ez a barkacsolas :(
    Viszont nem hajlando beruhazni barmi ujra. Sajnalom, nagy remenyeket füztem utobbi idöben a robothoz, de korai volt :(((

    szerk.: ja es rettenet gyenge a jel minöseg (bar ez akar a hulladek szolgaltatom is lehet). Igen soxor van gyaszos gprs minösegü jel, miközben mellette allok H+ halozattal :O

    szerk2.: es arenazik, hogy önnek sms-e erkezett Pityutol, de a tenylegesen elolvashato üzenet neha öt percre ra erkezik meg. Ezt nem is ertem :W

    [ Szerkesztve ]

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák