Új hozzászólás Aktív témák

  • Sousuke

    tag

    válasz Alan[HUN] #828 üzenetére

    Részvétem a telefonod végett, bár amennyire sajnálatos, annyira vicces is. :B
    Ki kellene szárítani, de nem hiszem hogy teljesen lehetséges, a lényeg, hogy akksit ki és ne is próbáld bekapcsolni, amíg nem szárad ki, aztán irány vele az első szerviz, ott is kiszárítják ultrahangos tisztítóval, azt hiszem pár ezer forint az ilyesmi.

    OFF: hasonló sztorim van nekem is: ülök a buszon nyáron, megyek hazafelé, srác mögöttem beszélget a haverjaival a busz hátuljában, kérdezik tőle, hogy mi lett a Samsung Galaxy S2-ével, hogy ilyen béna telefonnal járkál, mondta, hogy habpatiban volt és a telefon átázott a nadrágzsebében, kb reggel az volt az első dolga, hogy ki be kapcsolgatta addig amíg már be nem kapcsolt, gondoltam magamban, hogyha akksit kiveszi és azonnal viszi a szervizbe még menthető lett volna, nem hogy kísérletezgetett vele még hogy meddig bírja vizes belsővel. Mondta hogy mikor már nem kapcsolt be, bevitte szervizbe, gari ugrott ilyenkor is ultrahangos tisztítóval kiszárították, de akkor már mindegy volt, kukázhatta a telefont. Szóval intő példa legyen ez mindenki számára, ha a telefon vízbe kerül, akksi ki és irány a szerviz, ott pár ezer forint a tisztítás, kiszárítás és 70% az esély, hogy jó lesz.

Új hozzászólás Aktív témák