Új hozzászólás Aktív témák

  • spider80

    őstag

    válasz gzbotii #5554 üzenetére

    omnia 7-esem van. anyagminőségben kb ugyan az,mint a wave,csak nagyobb. :) Kb azok a hibái a wave-nek,amit le is írtam. Jelen állapotban lehet,hogy tényleg nem ajánlanám. sajnos túlhaladtak a többiek rajta. Elvileg a wp7 is sokkal újabb rendszer,mégis láthatóan nagyobb léptekkel fejlődik. érkeznek rá a magyar alkalmazások is szépen,badára meg nem nagyon. chatprogramokban wp7-en a többi is fut szépen a háttérben,csak ugye külön csempén,nem a beépített üzenetek csempén látod az üzeneteket. Akárki akármit mond, én legfőképp androidot ajánlanék még 1 évig mindenképp,hiába van wp7-em. Félre ne érts,nem bántam meg a wp7-et egy pillanatra sem,teljesen gördülékeny,szuper rendszer,csak azért vannak korlátai. bada,wp7,android közül sajnos kezd lemaradni nagyon a bada szerintem,amit nagyon sajnálok :(

    Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

Új hozzászólás Aktív témák