Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz sphe #20333 üzenetére

    A 10.1-be szinte sose lehetett fényképezni, mert hülyeségeket írt, hazudott a háttértármóddal kapcsolatban a géptől 43,76 méterre is. Többibe is akadt, hogy valami nem működött, pl. a TurboFly, ezért, na meg azért, mert nem szokott változni a térerő, könnyen el tudom képzelni, hogy ez okozza. Mondjuk a 10.2-őn meg már harmadjára telepítettem a Powerplayert, mire talán működik, eddig betöltőképernyő után kilépett, aztán második telepítés után már betöltött, de mikor a lejátszási listára mentem kilépett, harmadikra rá tudok menni a lejátszási listára, de úgy tűnik flac-fájlt nem tud, de elvileg működik. Az akkukijelzés mindig ilyen volt, csak a térerőmegszűnéssel vádoltam a 10.2-őt. Eddig legalábbis, nem vettem észre ilyet, hogy nagyító volt a térerő helyén csak mert esetleg úgy érzi nincs feltöltve. De ha másnál is ezt csinálja mindegyik verzió, ha le van merülve, akkor amiatt volt. De egyenlőre erről nincs információ. Amúgy a zenelejátszó, a rádió, és a headset gombját, hogy lehet egyszerűen használni? Szóval, ha mondjuk bicikliznék, akkor a headset gombját tudom megnyomni, vagy max. látatlanba a hangerő gombokat. Egyik dolog amit nem értek, hogy se a zenelejátszóból, se a rádióból nem tudok kilépni, fenti menüben megjelenik, és ottmarad max. szüneteltetni lehet. A headsettel kapcsolatban pedig van különbség, hogy többször, vagy hosszan nyomom meg a gombot? Szóval pl. ha zenét hallgatok, és hívnak, fel, és le tudom azzal tenni, aztán újra a zene szól, ha megint megnyomom, vagy visszahívja azt akivel beszéltem, vagy lehet ezt is azt is? Következő számra nem igen lehet menni egyik gombbal sem, legalábbis eddig nem vettem észre ilyet.

    [ Szerkesztve ]

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

Új hozzászólás Aktív témák