Új hozzászólás Aktív témák

  • satomee

    senior tag

    Üdv,
    Kb 2 hete elkezdte azt csinálni a Wave-m hogy álladóan csatlakozni akar USB-n, majd "szétkapcsol". Próbáltam ki-be kapcsolni, aksi ki-be, és egy idő után helyreállt a rend. Aztán tegnap este megint elkezdett így szórakozni és azóta semmit nem tudok vele csinálni. Ez -és az állandóan világító kijelző- miatt most kb 10-12%-ot esik az aksi töltöttsége durván 5 perc alatt. Ha az aksit kiveszem, van hogy be se lehet kapcsolni csak 2-3 próbálkozás után. Ha töltőre raktam vagy gépre csatlakoztattam a telót az megoldotta eddig a problémát, de ma reggeltől már ez sem segít rajta. Próbáltam itt rákeresni hogy mi okozza ezt és mi lehet a megoldás, és írták páran hogy ki kell tisztítani az USB csatit -ezzel sajna semmire nem mentem- de külföldi fórumokon olvastam azt is hogy alaplaphiba is okozhatja. Van itt valaki aki konkrét tapasztalat alapján meg tudja mondani hogy lehet ezt a problémát orvosolni? Most állok új teló vásárlása előtt, és az asszony megkapná ezt mert 2,5 év alatt nem nagyon volt vele gondom de ha még erre is költenem kell akkor lehet hogy nem úgy fog összejönni a teló csere ahogy terveztem...:(

    [ Szerkesztve ]

    ...villámcsapás keltette indukciós hatás...

Új hozzászólás Aktív témák