Aktív témák

  • Ice&Lime

    veterán

    Samsung S19B420BW és/vagy Dell E1913 1440x900 19" Monitor tapasztalatok/segítség.

    Sziasztok!

    Monitor vásárlás előtt állok és nekem ez a felbontás 1440x900, 19", ami tetszik és megfelel.
    Muszáj voltam új topicot nyitni, mert elég ritka ez a felbontás és nem sok mindenki foglalkozik vele és még kevesebb embernek van ilyen monitorja.
    Engem speciel ez a kettő érdekelne.
    Nem láttam még élőben, nincs semmilyen tapasztalatom a két monitorral kapcsoltban, csak a felbontás, amit tudok mekkora a hozzá tartozó képátló mérettel, de semmi több.
    Sok helyen voltam a városban és sajnos nem lehet, nem engedik kipróbálni és/vagy összehasonlítani a monitorokat. Ezek a fajták meg pláne nincsenek, és talán még raktáron sem, külön kell megrendelni őket.
    Szóval zsákbamacskák.

    Ezért szeretném kérni azoknak a fórumtársaknak a segítségét, akiknek a fent leírt monitorok közül van az egyik(mindkettő érdekel) és használja már egy ideje.
    Kíváncsi vagyok a tapasztalataira, hogy milyen a monitor képe, milyen nézni több órán át, bántja e a szemet egy idő után- megerölteti e, mennyire éles a kép és a szövegek betűi, milyen a betekintési szöge asztalon (természetesen nem ágyból és fotelból nézve), mennyire kényelmes nézni-netezni-filmezni vele, stb...

    Örülnék minden segítségnek-véleménynek-értékelésnek a monitorokkal kapcsolatban!
    Előre is köszi mindenkinek, akinek van/nak ilyen monitora/jai és megossza velem a tapasztalatait! :)

  • mukibuci

    MODERÁTOR

    válasz Ice&Lime #1 üzenetére

    kérlek a Milyen monitort? topikban tedd fel a kérdésed

    Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Aktív témák