Új hozzászólás Aktív témák

  • BPM

    csendes tag

    válasz Hitman #198 üzenetére

    persze 1600x1050ben van, linuxban is meg akartam nézni hogy mennyin van, de nem találtam meg ;) viszont nem volt semmi torzítás szóval szerintem ott is jól lehet beállítva.

    Ez az érdekes hogy minden szép, a böngésző, a játék, az asztal a filmet leszámítva eddig minden jó de az olyan csúnya mint valami 4mb-os 320x200as film...de csak windowsban, linuxban meg gyönyörű szép, és eddig a másik monitoron is szép volt tehát érdekes hogy lecserélem a monitort és szar lesz a kép az egyik oprendszeren a másikon meg nem. ilyenek hogy pl. a háttér meg az egyszínű dolgok mint a ruhák vibrálnak ezerrel, vagy pl. ott egy fekete háttér és tele van tenyérni szürke foltokkal...kb, mintha a mortal kombat 1et játszanám 16 színben....(a színmélyég amúgy 32bitre van állítva) és mondom mindennek szép a képe csak a filmeknek nem, próbáltam leszedni a kodekeket kézzel is meg agressive removerrel is, felraktam a k-liteot akkor meg ha kirakom teljes képernyőre nem ad képet ;) de amúgy akármekkorára kihúzhatom nagyítja csak éppen ha full-screen van akkor sötétséget kapok....eredetileg meg ace mega kodek pakk volt évek óta azt használom tegnapig....

    Beginner web dizájner :D

Új hozzászólás Aktív témák