Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gausz

    aktív tag

    válasz LucasGrant #60184 üzenetére

    Hát akkor marad az LG... Samsungról kényszerülök váltani, sajnos.
    Ezt a CMR mizériát már olvastam, hogy szinte egyik modellről sem lehet megmondani, hogy mennyivel is megy valójában.
    Amúgy gyorsan összeírom, hogy miket tapasztaltam a hétvégén az egyes gyártók termékein, kicsit off, de másnak is jól jöhet. A lényeg az volt, hogy a külső, USB3-as HDD-n levő filmeket és sorozatokat le tudjam játszani.

    Philips: a külső, .srt feliratok mögé fekete keretet tesz vagy a betűk széle, kontúrja fekete, mint a mesékben. Ez volt a legjobb megoldás, viszont iszonyú lassan működik a médialejátszó. Amíg felismeri az USB-eszközt, az vagy 20mp, amíg megnyitja az egyik mappáját a még vagy 5, stb. 1 perc kellett, mire el tudtam indítani akármit is. Az Ambilight viszont tényleg hangulatos :) Az idei modellek majd Googles Android-dal érkeznek, remélem sokat dob a sebességén.
    Samsung: a feliratot nem tudja kiemelni a háttérből, viszont viszonylag gyors a médialejátszó.
    Panasonic: csatlakozástatás után felugró ablak, miszerint túl sok áramot vesz fel az usb-port, indítsam újra a tv-t. Igen, jóba dugtam, a HDD feliratú portba, a másikon semmi sem történt.
    Grundig: zavaros a menüje, nehezen kezelhető. Mintha sokat gondolkodna minden előtt.
    Sony: nem is próbáltam, valahogy nem a zsánerem. 2-3 évvel ezelőtti modelleken ugyanaz volt a hibája, mint a Panánál.
    LG: a feliratnál semmi extra, viszont a leggyorsabb médialejátszó és a legjobb képminőség. Nincs homályosítás és kockásodás az alacsony felbontású tartalmaknál sem.

    Ne kövezzetek meg, hogy rossz típusokat néztem, stb, én ezeket tapasztaltam a 150-200e Ft-s kategóriában, 42-46 colban.

Új hozzászólás Aktív témák