Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silent77

    veterán

    válasz Gézengúz #43896 üzenetére

    Sosem kellett sötétítenem a képet felhősödés miatt. :)
    Persze itt is vannak kivételek, van ami TV zavaróan felhős, de nem életszerű sztem.

    Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

  • Tegla80

    addikt

    válasz Gézengúz #43896 üzenetére

    szia
    maradjunk annyiban,h 1 szintén lcd monitoron van az "etalon" kép ami szintén késik a 0ms os "CRT" hez képest.szóval ez még mindig "kevesebb késés",mint a valóság,ha őszinte akarok lenni.
    El kell fogadni,h nem minden készülék "alkalmas" játékra,és ez nem árfüggő,mert van "prémium" cat is ami "késik".
    felhősödés meg jelen van ez tény és való,de ha nem fogja ki az ember tényleg a "sz@rt"(ami gariztatható) akkor sztem nem vásárlási hátrány. (nincs tele a topick ilyen hsz-ekkel,persze van ,de ekkora szériák és "tömegcikk" kategóriában sztem elenyésző. nálam: "gamma -3, fényerő 14 és miegymás,így nekem fekete a fekete",de ez személyfüggő és elfogult is vagyok, :DDD )

    xxlongikaxx

    -hazudnék,ha azt mondanám,h nem látható a különbség a valós 100hz javára,de akkor is hazudnék,ha azt mondanám,h az 50hz meg nem nézhető! :U (teli totál kameramozgásoknál van ,h látható a hátrány "recegős"eb a mozgás,de ez csatorna függő is nálam. személy szerint Én elvagyok az 50hz el is.)
    -ár/érték arányban megéri azt a különbséget,mert tényleg jobb(de messze nem tökéletes az sem a folyamatos képi megjelenítésben,),csak az a kérdés,h Te személy szerint igényled e ezt.
    -Én a jelenlegi technikai tudások mellett(tv szolg és szolgáltatás minősége,)elérhető HD adók stb miatt úgy gondolom,h a majdani (kb 3-4 év múlva) tv vásárlásnál fogok majd talán többet áldozni rá ,mert addigra talán már "rendesen" kihasználható majd a tv szolgáltatók által nyújtott adások és tartalmak minősége.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák