Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Dareiosss #135380 üzenetére

    És mégis mi alapján?
    Mert nem emlékszem rá, hogy bárkibe is belekötöttem volna, hülye szakmaiatlanságot mellőző flame alapján. Neked az nem tetszik, hogy nem értettem egyet azzal, hogy amit papírból olvastál, az kicseszettől nem mindig gyakorlat is?

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Dareiosss #135380 üzenetére

    Először is, volt köztünk egy egyet nem értés, amit te papírból felolvastál. Itt már a sokadik ilyen. Erre írtam, hogy egyáltalán nem ezt tapasztalták arról a típusról. Hogy te ezt most nem fogadod el, vagy elfogadod, az engem már nem érdekel. Ha lesz esetleg leendő tulaja majd megírja, hogy mi a valóság. De ez a szakmai eszmecsere kettőnk közt zajlott, amibe ugyanúgy más is csatlakozhat, de...

    NEM úgy, hogy engem hülyének állít be és egy hsz-ből kiragadott foszlányt ismételget.
    Szóval, nem tudom mi alapján írtad ezt be, de olvass már utána, hogy mi az a flame, vagy trollkodás.
    Ha kilistázod a hozzászólásait, majd megérted, nem mellesleg, amikor tévét akart venni én voltam, aki még mindig segített neki (még privátban is), mikor más már megírta, hogy konkrétan tele a töke vele meg a hozzászólásaival. Hogy most mitől gurult el a gyógyszer, azt csak ő tudja.
    Ettől függetlenül te is csak Papírember vagy, elméleti neten olvasott hülyeségeket kész ténynek vesz és azt úgy állítja be (persze lehet igaz is) hogy azzal tökéletesen tisztában van.
    Akikről én írtam, azok olyan szinten benne vannak a tévék tudásában szakmailag, hogy sokan még a belépőszintet sem tudják hozzájuk képest.

    Képzeld nekem van Q6 FAM is, erről mi a vélemény? Mert ez a tévé, ha azt hozná, amit a neten papír alapján leírtak róla, akkor nem vettem volna meg egy q7 fn mellett, amit konkrétan körberöhögött képminőségben sok demóval próbálva mindegyiknél. És egyáltalán nem érdekelt volna az akkori 90 ezres árkülönbség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák