Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz Gauguin #132918 üzenetére

    HDTVTest és RTINGS biztosan nem marketingelt, mert a boltból veszik a TV-ket saját pénzből és nem a Samsung adja nekik :) Nekünk nincs meg a szükséges eszköz, hogy rendesen teszteljünk egy TV-t, ezért hasznosak ezek az oldalak.

    [ Szerkesztve ]

  • Rogiii

    aktív tag

    válasz Gauguin #132918 üzenetére

    Szia!
    Megpróbálok mindenre válaszolni.
    A helyi sötétítés alacsonyon van, így nekem megfelel. A feliratok teljesen jók szerintem, viszont a csillagokról azért nem mondanék semmit, mert nincs itthon ugye mihez hasonlítani. Eddig 2 filmet néztem meg és egy két youtube videót. Nekem nincs a színekkel bajom.
    Sonyhoz sem tudom neked hasonlítani, mivel a tatabányai médiában egyetlen sony sem volt beüzemelve. Azt mondta a srác nem ad pénzt a sony, ezért az lg-t és a samut kell nyomatniuk.

    Versenyben még az Lg 65c8 volt, azt is rendeltem meg, de pont lecsúsztam az utolsó bontatlanról. Kiállított darabot meg nem szerettem volna. Ki tudja mit kapott alapon. Még a q70r volt versenyben, de rászántam ezt a plusz 70ezret, azért lett a q80r. A médiában sokat próbálgattam azt is. Amiben szerintem ez jobb az a plusz réteg , amitől ultra széles betekintési szögeket kínál. Nekem döntő volt, mivel minden irányból nézzük egy full világos nappaliban. Ebben hozza is amit elvártam tőle. Nem torzulnak oldalról sem a színek és minimálisan sötétedik csak a kép.

    A smart része viszont egy hulladék szerintem. A youtubot és a plexet is kicsit lassunak érzem. Dts hangot a plex kezeli, de lekeveri 2.0-ra. A hdr tartalmat is lejátsza, de nekem az sem tetszik rajta ( mármint a plexen), csak a fényerőt tolja fel. Egy média lejátszó ajánlott hozzá. Ennek fontolgatom a vásárlását. Illetve méretéből kifolyólag ajánlott falra tenni, mert a lába nem túl stabil szerintem.

    Ha tudok segíteni írj bátran.

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

Új hozzászólás Aktív témák