Új hozzászólás Aktív témák

  • nagyivan

    csendes tag

    Sziasztok!

    Igazából erdoke #1923 hsz-a által kezdtem törni a fejem -bár tudom, hogy azóta megoldódott a problémája, szerencsére-, hogy lehet-e a kijelzőt a wm kóddal szabályozni.
    Azt tegnap "hallottam" silllentkiller-től a #211 hsz-ére utalva, hogy az audióbeállításokat a *#0002*28346# beírásával lehet szabályozni, így arra gondoltam, hogy akkor biztosan lehet a kijelzőt is így állítani. Kerestem erre a neten, de nem találtam semmi használhatót, vagy csak elkerülte a figyelmemet. Azért is jó lenne tudni, hogy ezen lehet-e még növelni a fényerőt, mert megvallom őszintén, hogy a napsütésben nagyon kell figyelnem, hogy lássak valamit, sajnos!!! :(((
    Így, ha van valakinek erre kódja, és meg is osztja velem, velünk, akkor azt megköszönöm!

    Más. Olvastam Zsu4 blogját a kálváriájáról, nagyon sajnálom, hogy vannak ilyen boltok. Ha nem indiszkrét a kérdésem, akkor mennyibe került ott a telcsid?! Sajnos rengeteg szürkeimportos, vagy buherált kártyafüggő készülék van hazánkban, de ha a szolgáltatók biztosítanák a folyamatos árukészletet, akkor ki lehetne gyomlálni ezeket a csalókat!!!

    Jó éjt Mindenkinek!!!

    Üdv:
    Nagy Iván

Új hozzászólás Aktív témák