Új hozzászólás Aktív témák

  • clippy

    tag

    válasz dancsuri #17749 üzenetére

    figyi, össz-vissz a telóra 2 azaz kettő progit tettem fel, 1 totalcommandert amit +bántam mert nem lehet használni és 1 azaz egy IGO8 teljes európa térképpel (a gyáriban nem volt ukrajna térkép és arra szükségem van mivel oda járok ki), ennyi.. az összes többi beállítást a telefon adta, és azt használtam, nem progiztam szét az agyát a telónak semmilyen SPB Mobile Shell vagy hasonló progit nem tettem rá ergo nem "csesztem" szét a mobilt.. most is olyan mint a "gyári" ezért vettem zokon a beszólásokat.. próbáltam a magam módján mindent.. +oldottam segítség nélkül.. max újra kell beállítgatnom de mint mondtam ez jó idő és igazából a HR elött segítséget és ötletet nem kaptam.. +oldottam és ennyi..
    Az IGO8 kb fél éve van külön memórián azóta nem piszkáltam és nem is nagyon használom mert qrva sok időbe tellik mire betájol.. de mind1.. a telót szinte csak telefonra és néha fotózásra használom.. 1 hete még a 8 gigásra mentette utána nem ezért kértem a segítséget... +oldódott De NEM a TI segítségetekkel.. szegény ember gondolkodjon és csinálja amit tud . ;] ezért mondtam, h a hszekben NEM volt köszönet. csak leugatás.:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák