Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AS

    félisten

    válasz Sunyi Sanyi #23 üzenetére

    Hát én gondolkoztam egy keveset.
    Külső: hát itt nálam a D600 nyer nekem eszméletlenül tetszik a képeken, és nekem fontos a Slide teknologia.
    I300 is nagyon szép, többi gyártó igazán tanulhatna töle.:)

    Ha belsőt nézzük a D600-ba a D500 továbbfejlesztet menüje van ami nekem a legjobb,
    A i300-ba meg a legújabb windoz, amit sajna nem tudom milyen, gondolom sok eltérés nincs, a 2003 között de csak gondolom..

    Ha kijelzőt nézzük ugyan az a felbontás, de D600 egy picivel nagyobb.,

    Memoria:D
    Na igen 3 gb mikro winyo nem semmi, + még bővíteni is lehet, ami 2006-ba + 2 Gb-t is lehet!!!!

    D600 belső memóriája kb 80-86 mb-t lehet ami így is több mint a nokia se telefonokban, és bővíthető , egyenlőre 256 mb-al, de 2006 ugyan úgy lesz 2 gb-os változat,

    Meg i300 zenében biztos jobb és van infra port,

    De viszont a kamerában sajnos elbukik,, 1.3 kamerájáról nem tudunk semmit mert még xar volt a szoftver az orosz tesztben az nem mérvadó,
    De ha D500 kamcsiját tudja az már nem is rossz.

    D600 ezzel szemben erősebb mobiléfényt, és egy erős 2 megapixles kamcsit kapott,
    Videóban már a legjobb, fényképben meg akkor derül ki majd ha kezembe lesz.:)

    Szóval, én D600-at választom, de akinek windoz kel korlátlan memória szintén szép egyszerű forna, Annak a I300 lesz a jó választás,

    Valljuk be mint kettő jó lenne de sajna ara nincs pénzem,,

    Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Új hozzászólás Aktív témák