Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PedroPascal

    senior tag

    válasz qltsar #1901 üzenetére

    Meg is értem a siránkozót meg nem is. HTC-s voltam én is de ez már rég volt már régóta Samsung a csúcs az Android fronton. Tökéletes nincs és nem is lesz de az összképet nézve Android vonalon a Samsung aki leginkább közel áll az Apple-höz mind minőségben mind ökoszisztémában. És ez sokkal fontosabb mint hogy néha valamelyik gyártó valamiben kicsit jobb pl kamera stb... Ezt el kell fogadni.

    ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

  • Lajmund

    senior tag

    válasz qltsar #1901 üzenetére

    Több mindent probàltam mindegyik kompromisszumos. Garmin jobb lenne sport miatt de nem tud ennyi mindent mint a samsung és cserébe még a fél millàs epix2 pro se tud pontos pulzus követést izaddos karon ahoz kell a pánt. Igaz uzemidoben jobb de nevetséges hogy a legnagyobba is pici hoki kijelző van mint valami gyerek ora úgy néz ki az arány. Ez az 1.5" màr egész pofàs és sokkal jobb mindenben a hétköznapokon. Apple nem rossz de azt is naponta kell tölteni és nincs ennyi minden lehetőség a testreszabàsra mint a samsungon. Ha mindent nèzünk szerintem a swc6 a top okosora minden hàtrányával együtt. Telefonba lehet vitatkozni de szerintem teloba is. Rengeteg beállítási lehetőség amit egy apple még 5 évig biztos nem fog tudni kinaiak közel se ilyen jó támogatásuak jelenleg. Szóval ha vannak is hibái a samsungnak de megkerülehetetlenek ha valaki nem 13 éves amerikai tini lány aki csak a snapre meg instàra meg tiktokra használja. Ja és nem vagyok ezer éves samu fan az első samsungom a 23 ultra volt most meg fold 5. Se sima telefonra se ifosra se kinaira nem fogok visszamenni. És szerintem ez egyreinkább meg fog erősödni bennem.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Badboys

    őstag

    válasz qltsar #1901 üzenetére

    Bocs, de úgy érzem, hogy és kulturáltan szóltam hozzád. Amennyiben megsértettelek elnézést nem szándékos volt. Csupán az elégedetlenségem fejeztem ki a gyártóval szemben. Alternatíva ugyan van, de teljesen értelmetlen cserélgetni. Volt évekkel ezelőtt Huawei siralmas volt, volt samu tizennel sokkal kevesebb problémával mint az utolsó 2 szériával. Az 5-6 szériárta gondoltam A 4 es is megvan érdekes teljesen normálisan működik.. Gondolom hirtelen bárki beleszalad két ilyen problémába elgurul az a bizonyos gyógyszer. Főképpen úgy, hogy ezért vittem vissza az SGW 5 titánt mert ott jött először a térkép probléma 3 szor volt szervízben ezért is írtam, hogy szervíz háttér gyalázatos. Kicserélték 6 osra 2 edzés alatt jó volt harmadik nap jött a térkép hiba ami a mai napig megvan. Szerintem másnál is szakad a cérna ilyenkor.

Új hozzászólás Aktív témák