Új hozzászólás Aktív témák

  • qltsar

    addikt

    Tegnap óta beszálltam én is egy Watch 6 44mm LTE verzióval, Watch 4 44mm BT-t váltott.

    Sajnos új tokot kellett hozzá vennem, mert máshol van a mikrofon kivágás, de maradtam a jól beállt Ringke Air Sportsnál szerncsére a Watch 4-hez kapott üvegek felmenek rá, bár mivel zafír üveg van ezen már, lehet, hogy meg fogok tőle válni.

    Aki esetleg a Ringke-re adná a fejét, az számoljon vele, hogy nem olyan a kijelző felőli anyag része, mint az eddigi szériáknak, ez lehet, hogy valakit zavarni fog, a stock fotókon alig, vagy nem látszik, ezt is egy archívált Amazonos hirdetésből túrtam, de itt látszik.

    Itt is megeszi valakinél az órát a SmartSwitch autobackup funkciója ami az új Wear OS / One UI verzióval jött? Nálam nem volt probléma vele a 4-esemnél, míg sok embert érintett.

    Jelenleg 47%-on vagyok, úgy, hogy AOD (ami routinnal kikapcsol 01:00 - 08:00 között), folyamatos értesítések, ébresztő. Ez 28 óra után, így elég baráti, és bár még betanul, így 2+ napom meg is lesz, ami 4 után elég meglepően pozitív. :R

Új hozzászólás Aktív témák