Keresés

Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz tariattila #1387 üzenetére

    Az a gond, hogy gyakorlatilag úgy érzi, állandóan bizonyítania kell, mennyire jó is az ájfon...
    Holott például nekem nincs véleményem az ájfonról, hiszen nem is volt még a kezemben iPhone4 például....
    Engem így nem is arról próbál meggyőzni, hogy az a jó, hanem arról, hogy ami nekem van, az rossz... Azt is tudja, mi kell nekem, azt is tudja mire akarom használni, azt is, hogy nincs szükségem flashre, pedig sokszor fura érzés a kis kék legokockát nézni a megszokott helyen és fölöttébb bosszantó..... például a met.hu-n....
    Azért ez az egész maces dolog fura nekem kissé.... Azért kell állandóan védelmezni az almás cuccokat, mert utálják az almásokat a nem almások, mert állandóan védelmezik az almás cuccokat? :F
    Nem vagyok hívő, szívesen vettem volna iPadet is, de az majdnem kétszer annyiba fájt volna 3G-sen [link] /ATab 100k körül lesz, mire egy év múlva kifizetem és csak olyan díjcsomagot kellett mellé vállalnom, amire amúgy is szükségem van..../
    Anno a Blade topikban is volt persze, aki azt bizonygatta, milyen jól jártam volna ha a Pannonnál veszek SGS-t 6k-s előfizuval, mert az milyen könnyű lebeszélni, hiába mondtam neki, hogy a T-nél ki szoktam jönni 2k-ból.....[link]
    szóval, mindenhol vannak értetlen mást megérteni nem akaró emberek....

    1388: Alapból nem szar a flash, csak vannak szarul megírt alkalmazások, főleg reklámok persze, sokszor jártam úgy, hogy flashvideót mp4-be konvertálva meglepően megnőtt a méret és a minőség persze cseppet sem lett jobb....
    Nekem ez a gördülékenység elég, nem futtatok teszteket, ha tudok PC-n játszani egy játékkal 40FPS-el, nem sírok, mert nem megy 80-al.....
    Handras véleményének nem a mondanivalójával van a bajom, hanem a színvonallal, a helyesírási hibákat a logikai bakugrások mellé föl sem hoztam....

    [ Szerkesztve ]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Aktív témák