Új hozzászólás Aktív témák

  • IMX2

    csendes tag

    (Lehet kissé off topic egy része annak amit írok szóval sorry :DDD )
    Sziasztok!
    Csak nekem jellemző androidra az a fura folyamat hogy: Felkerül egy rendszer a mobilra.Szép,jó,Szuper. Nincs semmi gond vele szépen fut, lassan meg szokom az új rendszer funkcióit is. Mikor már teljesen hozzászoktam a helyzethez egy idő után(ez változó valamikor 1-2 hét, de van hogy 1-2 hónap) a rendszer elkezd leépülni. Hogy is magyarázzam meg ezt... :F
    Szép lassan leállnak a rendszer funkciói míg egyszer csak teljesen össze nem omlik...És mi előtt bárki rákérdez nem konkrét rendszeröl van szó. Ezeregy rendszernél történt ez velem és nem ez az első androidos telefonom(Mert ez a második :DD S2 előtt egy Galaxy Ace-m volt és azon se volt sokáig a gyári szűz rendszer)
    És gondoltam most már ezt így kiírom magamból mert néha kicsit idegesítő...És van még egy két ilyen androidos ismerősöm és náluk is ez szokott lenni(mondjuk nekik Sony Ericcson Play és egy LG Optimus 2X a választott készülék)Nem tudom kinek lesz türelme ezt a sok hülyeséget végig olvasni amit írtam szóval lényegre térek :))
    Szóval most épp Omegáról akarok Miui-ra váltani(mert az omega kissé haldoklik a telefonon),azt akarom feltenni a telefonra. Tudna valaki egy minimális telepítési útmutatót adni mert neten nem sokat találtam. Persze gondolom hogy full wipe ( pl CWM kell?) meg ilyenek de megköszönném nagyon a segítséget valakinek :D

Új hozzászólás Aktív témák