Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Gardaai #4717 üzenetére

    A töltés témához annyit hozzáfűznék hogy az előző telefonomat 4 évig 500mha-os töltövel töltöttem. Azt jelenti ha valaki nem értené hogy a 4000mha aksi nulláról 100-ra 8 óra. Abba a csoportba is ment a nagy okoskodás hogy hülyeség tökmindegy így lett kitalálva stb..aha persze szinte majdnem mindenki cserélt aksit csak már 2 év után nem volt gyári csak hoki utángyártott. Nekem még mindig elég jól birta amíg le nem cseréltem az ultrára. Mivel evvel is 4 évre tervezek kimélem az aksiját 85%-ig töltöm sima lassú töltéssel. Azt vettem észre aki nem tud gazdálkodni vagy nem figyeli az aksit azok gyerekek hebrencs nők vagy suta férfiak. Pont egy focista barátom ilyen nyomja az instát amig ki nem kapcsol aztán hirtelen kell neki a töltés... mert siet valahova... Itthon felrakom tölteni esti sorozatozásnál elalvás előtt leveszem reggel olvasgatok. Munkába játszok rajta coddal fullra felhuzva kétszer fél órát. Miközben dolgozok folyamatosan megy valami videó mobilnetröl vagy zene Bluetoothon folyamatosan. Autoba is munkába is. Most ahogy írok itthonról is. Folyamatos óra kapcsolat. Szünetekbe olvasok rajta. Hazajövök itthon is nyomkodom és amikor ujra felrakom töltöre 25-30%-on van.. Mire nem elég? De tényleg? De ha nem lenne elég az automba van töltő. Munkahelyen van töltő. Mindenhol van töltő... Épitkezésen nincs áram? Navigálsz max fényerön a gerendán egyensulyozva és lemerül és az 5 perc cigiszünetben akarod feltolteni? Mennyire életszerű hogy mindig kell a hirtelen töltés? Nem azért nincs a samukba meg az almákban gyorsabb töltés mert a kinaiak ennyire elhuztak technológiába.. ekkora faszságot.. persze a samsung egy buta elmaradt valami... sok buta mérnökkel. :D Az alma meg a samsung is hosszú távra tervez 5 évre egy telefonnal nem kettőre mint a kinai retkek. Szerintetek miért van olyan lehetőség hogy csak 80%-ig tölt a telefon? De elektromos autokban is van ilyen lehetőség... Kíváncsi vagyok mi az az élethelyzet amikor csak 5 perced van telefont tölteni életvitelszerüen. És 1 millio felhasználobol hány olyan van aki igazi érvet tudna felhozni azon kívül hogy jaj elfelejtettem feltölteni de jó lenne ha fullon lenne mert most kell elmennem hirtelen.. Ezeknek nem ez fogja megoldani az életét. :U

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák