Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gardaai

    senior tag

    válasz Tin #3550 üzenetére

    Az 5.1 update után azért lett rosszabb, mert minden nagyobb frissítésnél újra tanul.
    Ha beáll, nem lesz semmivel se rosszabb. Az enyém továbbra is tudta a 7 óra SOT-t, ha nem bántom. WQHD, 120hz.
    Sajnos sokaknak elkezd már ennyi idősen, az oda nem figyelés miatt meghalni az akku, alacsonyabb töltöttségen. Ismerősnek, ha eléri a 15%-ot, onnantól nagyjából 20 perce van hátra vagy kevesebb. De addig bírja mint a veszedelem.

    Már alaphelyzetbe állítottam, megy ősömnek, de bánom, hogy nem screenshotoltam ki a statisztikákat. Bár én mindig nagyon óvom az akkut. Szerencsére munkámból adódóan bármikor rátudok tölteni, hogy az optimális zónában maradjak.
    Csak ezért, nem cseréltem volna le, 1 napot hozta bármikor.
    Ha nyúztam gaminggel, akkor megfeküdt ~4 óra alatt, de az S23U-t is megfektetem 5-6 órán belül.

    Ami sokkal jobb lett az az üresjárat az új modelleknél. Azt összes se lehet hasonlítani.
    Plusz úgy tud többet akkuban, hogy közben nem megy a teljesítmény rovására.
    Ez az S21U-ról nem volt elmondható nálam. (persze vannak akiknek soha nem melegszik, sose volt mikrolagg stb.)
    Voltak teljesítmény gondok egy--egy huzamosabb használat során. Pedig csak böngésző, email, drive, excel, YT között ugrálgatások voltak.

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák