Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gardaai

    senior tag

    válasz Tommy-1998 #16006 üzenetére

    Régóta lehet már nézni 4K-ban akár az ingyenes YouTube app-al is (2 éve tuti, de nem nagyon YouTube-ozok telefonról). Csak támogassa a telefon hardvere.

    Egy dolog ami tényleg jó, viszont sose fog bekerülni a Premium-ba, az a szponzor blokk átugrás. A többi (de még ez sem) ér meg nekem annyit, hogy app verziókat lesegessek meg telepítsem az éppen aktuális működő dolgot. De meg tudom érteni akinek igen.

    Úgy mondom, hogy Premium előfizető vagyok, hogy persze 1.800 Ft (1 fő) vagy egy családi 2.700 Ft (5 személy) nem sok pénz, viszont ha mindenre csak legyintesz, hamar 20-30.000 Ft-ot szórsz ki az ablakon olyan költségekből amikor "ja csak 1-2.000 Ft".
    Lehet aki Premiumra előfizet nCore-ozik és a NETFLIX a főellenség..

    Addig jó volt a kérdés/összehasonlítás, hogy mit tud a Premiumhoz képest.
    Hangerő/fényerő szabályzó ha úgy működik mint egy VLC vagy a gyári videó appban (balra fényerő csúszka, jobbra hangerő) akkor ez tényleg jó funkció lehet sokaknak, plusz a szponzor blokk átugrás (PC-n használom) is tök jó. Az hogy ez anyagilag hogy néz ki és mennyi fejfájás 1-1 app verzió kinyírása/újra életre keltése azt mindenki döntse el maga megér-e ennyit vagy annyit.

    Én az az állatfaj vagyok, aki mindenre IS előfizet közben meg pl. uTorrent is megy.
    A stream 4K nem igazi 4K, ha minőséget akarok hiába van NETFLIX és a többi, megyek uTorrentre és jön le a valós 4K.

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák