Keresés

Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz mine01 #2711 üzenetére

    Szia :) Ha megenged, szólnék pár szót Hozzád..
    1. Miért nem nézted meg vásárlás előtt?.. (Én kb 1 éve nézegetem, kívülröl fujtam a méreteit,pl, de, végre most megvettem és még várom hogy magamhoz térjek :B ..)
    2.Ne aggódj miatta, nem fog összecsuklani.. ;)
    3.nálam is voltak karcok, ennyi karc minden uj moncsin van, csakhogy ez lakkfekete szín ,ezen minden 'mikroszkopikus' szöszmösz, hangyakarc meglátszik, a többin meg azért nem látod, mert a szokásos ezüst-''csoda''-szín vagy fehér...
    4. Nekem eddig még nem ment el aludni, sőt, ki se kapcsol magától, sőt, az első pillanattól látom a boot-képet is..( -erre is volt pl. panasz, h nincs boot-kép..)
    DVI-on össze van kötve, semmi samsung-softver nincs fennt, mert nem kell, a ph-s icc-profil betöltve és kész. Iszonyatos kép. :R
    5. Valóban, a játékokban a sötét részek ill sötét tárgyak körvonala mosódik picit, de más nem, én úgy látom most, mondjuk azt, videofil szemmel, hogy ezt meg fogom tudni szokni.
    6.Így van. :R
    7.Én sem. Bíztam a premium Samsungban, így is lett. Tökéletes panel.
    8.Összefoglalom, leszámítva a picike utánhúzást néhol a gamékban, ki merem jelenteni, vágyam teljesült, a pénzemért a mai piac egyik, ha nem a legjobb és legszebb monitorját tettem végül, hosszas - majd 4 évnyi - rágódás után, magamévá.
    Éljen, köszi mindenkinek a segítséget, elsősorban a már régebbi 970/971p -tulajoknak!

    Áhhój.

Aktív témák