Aktív témák

  • sai

    aktív tag

    hah ma is sikerült felkellnem korán.. 13:03 nem lesz ez igy jó.. visszakéne szokni a hajnali kelésre.. jövö7 szerdán + fogom cumini ha igy folytatódik.. :O
    hm.. valamikor hajnalba (9fele) hivott haver hogy mikor hol van holnap tali h menjünk paintball ozni.. huh azt szem fél9 et mondott.. de az a baj h nagyon komás voltam.. és ilyenkor nem mindig emléxem pontosan a dolgokra.. :(
    hm elöreláthatóan mai progim 1enlöre semmit tevés aztán 1nagyon régen látott havernömnél dvd zés és utána + elvileg megyünk party.. aztán + int jól berugok.. (kezdek imuninsá válni a piával szemben.. ) 1re többet kell +innom h +érezzem.. :( nem jó.. igy többe kerül berugni :t

    huh.. este nem birtam elaludni.. :( fél4ig forgolodtam az ágyban.. már mindent csináltam.. bekapcsoltam tv (ha megy a tv ált mindig elalszok) most ez sem jött be.. akkor telomal hülyéskedtem.. irtam bele 1polifonikus csengönahgot.. (egész jól sikerült) aztán nagy nehezen elaludtam..
    jaaj hát ma vissza kell vinnem a cipömet a puma boltba.. 3hónapos csuka és szétjött.. hát azért ez igy nem koser.. 22e ft ért.. bezzeg a nike-im több mint 1évig birta.. :) nah az jó csuka volt.. ez a puma most nem annyira.. remélem azt mondják h levásárolhatom :) akkor nézek valami másikat :)

Aktív témák