Új hozzászólás Aktív témák

  • annulus

    aktív tag

    na telefonalgattam egy parat.

    sagem hungari' allasfoglalasa:
    a regebbi szeriakhoz levo usb adatkabel mukodik ezzel is (ami a myv-55(56) -sal kompatibilis az tuti hogy ezzel is menni fog)

    sagem hivatalas tartozek/alkatresz kis&nagyker:
    a csaj egybol mondta hogy a regebbi szeriakhoz tartozo usb adatkabel passzol ehez.
    utangyartott 4900.- huf

    vodafon ugyfelszolg:
    a csaj eloszor nem talalta erre vonatkozo infot aztan megdiskuralta a kollegajaval, mig en halgattam a zenejuket es megszuletett a valasz:egyreszt nem adnak a telefonhoz alapbol usb kabelt masreszt jo a regi szerias usb kabel is ha megveszem.
    nadekeremszepen. mennyibe kerul? - keres - talal - ;]
    eredeti: ~13e
    utangyartott 1-2-6e ft (ezt nem igazan ertettem, ertsd: egy-ket-hat ezer huf)
    rakerdeztem, hogy ugyan mi ez a nagy difi a kabelek arai kozott...a funkciojat mindegyiknek elkell latnia, nem? mondta h dee.. persze..aztan a vegen valami olyat hozott a tudomasomra hogy az olcsobbnak rosszab a minosege meg az adatatvitele :C:C:C
    hozzaertoket az ugyfelszolgalatra!
    megkoszontem, elkoszontem, letettem.

    nagybuzgon megnyitotta a vodafone.hu -t, kivancsi voltam, hogy en vagyok ekkora gyoker hogy nem lattam par ezerert a listaba vagy a csaj dolgozik kulon adatbazisbol (amit nagyon ketlek).
    laa'm elottem a lista...olvas..olvas..lefordul a szekrol :O:F:O
    en nem akarom megkerdojelezni a tudasat, de hogy az en szavajarasomban az Adatatviteli kabel (soros) nem egyenlo az Adatatviteli kabel (USB) -vel. teny, hogy megegyezik az elso 18 karakter, es elhiszem, hogy ez nagyon becsapos tud lenni...de a soros meg az usb nem hiszem hogy kepes lenne befogadni egymas szerszamat :DD

    lenyeg a lenyeg vodanal lehet 4490 -ert venni utangyartott usb kabelt cd -vel (!!! eljen az usb mass storage amihez bosegesen adagolni kell a drveket), boldogak lehetunk mer legalabb 2 cd -nk lesz, az egyik amit adnak a telefonhoz meg a masik amit veszunk toluk :))
    de ha esetleg valakit megteveszteni ill megzavarna a 2 cd akkor van egy-ket masik megoldas:
    - veszunk a vodanal eredeti kabelt (amihez nem jar cd) 12990.- hufert
    - veszunk egy gsm boltba 5-8e huf kozott egy utangyartottat, amit valszeg szinten cd nelkul kapunk :)
    (a mammutba teszteltem is az egyik gsm boltot. a srac megvizsgalta a telefonom aljat meg a kabel veget es aztmondta: ''hat szerintem menni fog ezze' is, de nem eskudnek meg ra''
    hat koszonom szepen! elvegre en vagyok a vasarlo o meg az elado..neki ott a gep nettel nekem nincsen gep nettel. mennyibe telt volna megkeresnie a telszamot es felhivnia a sagem hunga'rit aztan megkerdezni hogy kompatibilis-e' ugyanemar? semennyibe. de hat szarnak ezek ra hogy naluk vasarolsz vagy pedig sem. ot megfizetik akar megveszem akar nem :C)

Új hozzászólás Aktív témák