Új hozzászólás Aktív témák

  • annulus

    aktív tag

    na megvettem.
    forgalmas napom volt ugyhogy nem volt sok idom eddig nyuzni, de most nekikezdek.
    kulsore az eleje tovabbra is bejovos a hatulja meg egesz turheto az eletben.
    a mammutba voltam, volt is a telobol csak az imei szama meg nem volt beregisztralva ezert kb 20-25 perc alatt sikerult megvennem a telefont.
    kinyitotta a csaj a dobozt, van benne stereo headset, tolto, akku, telefon + usb driver cd _es kifujt_
    kerdem, hogy usb kabel? hat hogy ok azt nem kapnak hozza. aha, mondom jo.
    kezembe veszem a leirast amibe ugy benneszokott lenni a tartozekok listaja is.
    azt nem talaltam meg, de volt egy adatkuldes/fogadas -ra vonatkozo resz, es ott van egy usb -s szekcio..fellapoz olvas, sok okossag mellett oda van irva, hogy ''usb kabel mellekelve''..!:!%?''%''+/ mondom a csajnak hogy ez mi? aztmondja ok nem kapnak...hurra.
    van egy telefon mp3 lejatszoval 1,3 mpx -es kameraval es varazsoljam at az adatokat a gepemre? no comment.
    szoval ha valaki +veszi a telot vodanal es esetlegesen jar hozza usb kabel, azzonal szoljon nekem, mert akkor visszamegyek es ''megbeszelem'' az illetekessel.

    a kijelzo amugy gyonyoru!
    igaz hogy nekem a legjobb telefonom (amit eddig hasznaltam) is ~4e szinu kijelzos volt, de ezen majdbeszartam annyival tisztabb szarazabb erzes :)

    majd meg tartok elmenybeszamolot, de igy kb a telefon tudasanak negyedet tudom meglesni.

Új hozzászólás Aktív témák