Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Out

    addikt

    Én most a hétvégén vettem meg ezt Steam-re, mert már régóta akartam vele játszani, de sosem volt elég erős gépem hozzá. Most már végre akadásmentesen fut :)
    Sajnos nem hozta a játék azt az élményt amit vártam tőle. Sokan mondták, hogy nagyon jó játék, de nekem csak eszetlen rohangálásnak, gyűjtögetésnek és ölésnek tűnik. Leginkább az nem tetszik, hogy felveszek egy küldetést és van rá 1 nap megcsinálni, amihez át kell rohanni két-három térképen, a banditák mindig újratermelődnek és csak az időmet rabolják azzal, hogy le kell őket mészárolni (ez főleg a térképváltásnál okoz gondot, amikor a házban ott vannak a banditák és mikor megjelenek már tüzelnek is).
    Valahogy számomra teljesen kaotikus a játékmenet, nincs benne semmi rendszer, ennek ellenére végig fogom játszani, de ha már most az elején ilyen rossz szájízt okoz, akkor mi lesz később. Lehet, hogy csak az a gond, hogy túl gyenge vagyok még és könnyen megöl bármilyen fegyveres :D

    Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

  • Out

    addikt

    válasz SaGa59 #12462 üzenetére

    Köszi a választ! Szóval, szokjak hozzá, mert ez egy ilyen játék és jobb nem lesz. Szeretném megcsinálni az összes küldetést, mert nem akarok csak úgy végigrohanni a játékon, ha már megvettem :) Mikor elindultam, akkor egy katonai helikopter körözött felettem, jó lenne azt megszerezni és gyorsabban utazni a térképek között :)

    Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

  • Out

    addikt

    válasz xFreex #12464 üzenetére

    Köszi, lehet hogy egyszer szükségem lesz rá :)
    Igazából azért idegesített ez a határidő dolog, mert volt egy küldetésem, hogy védjem meg a Szeméttelepet a banditáktól, amit sikeresen teljesítettem és le kellett volna adnom a következő térképen lévő városban, ahová a Szolgálat emberei nem engedtek be, mivel nekem ott semmi dolgom nincs.

    kekeeci: Neked is köszi a felvilágosítást, hogy gyalogbéka leszek egész végig :D
    Igen, megpróbálom módosítások nélkül végigjátszani, ez az elsődleges szempont :)

    [ Szerkesztve ]

    Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

  • Out

    addikt

    válasz rétisün #12470 üzenetére

    A hangulattal nem is lenne baj, de nagyon utálom azokat a játékokat, amiben az ellenfelek újratermelődnek a semmiből és ebben a játékban sajnos ez előfordul (naponta), ez a legnagyobb bajom vele. Olyan mod nincs, ami ezt megakadályozza? :D

    SaGa59: Magyarul játszok vele :) Nem szoktam olvasgatni semmit a játékokról amikkel játszom, mert nem vagyok saját magam ellensége és nem szeretem rontani a játékélményemet, videókat sem nézek róla, viszont láttam, hogy ez a topik még mindig aktív ezért jöttem pár tanácsot kérni. Felfedezgetem a térképeket és kutatok az "elvesztett" csomagok után. Ma reggel már kicsit könnyebb volt leölnöm a banditákat és eljutottam az első földalatti objektumig, de aztán vissza kellett menni az első térképre megint, leadni egy feladatot. Ezért nem haladok én semerre, mert mindig a másodküldetések az elsők számomra :D

    kekeeci: Szinte csak FPSRPG illetve TPSRPG-kkel játszok, másra rá sem nézek :D Viszont ez a Stalker, annak ellenére, hogy klasszikus értelemben nem RPG mégis régóta izgatta a fantáziámat. A Clear Sky-t is beszereztem már, de még sokat kell várnia a sorára :)

    Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

  • Out

    addikt

    Most végeztem a játék egyik befejezésével, de szerintem a többit nem fogom megcsinálni. Sajnos keserű szájízzel álltam fel a játék végén, mert nagyon nehézre sikeredett a játék és nem sok örömöm volt benne.
    A kívánságtevőt nem is találtam meg, mert a sugárzás annyira nagy volt mindenfelé, hogy hamar elfogyott minden injekcióm és gyógycsomagom. Csak a szerencsén múlt, hogy a titkos laborban kötöttem ki, de onnan már nem volt számomra visszaút, így a monolit szétrombolása után, szinte örültem annak, hogy vége lett a játéknak.
    Az nagyon pozitív volt (és rémisztő is), hogy miközben bóklásztam az atomerőműben hirtelen MAGYARUL szólalt meg pár mondat.
    Minden esetre most elkezdem a Clear Sky-t, hátha az ebben tapasztalt dolgokat ott tudom majd kamatoztatni és jobban fogom élvezni a játékot. Röviden ennyi :)

    Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

Új hozzászólás Aktív témák